NOVÉ VIDEO: Stay at home – table tennis challenge Humenne

VIDEO: keď je krčma zatvorená…….dá sa využiť aj inak
https://photos.app.goo.gl/Dckwj6CmjFb6tkhQ6

Pošlite nám svoje fotografie a videá

Keďže v súvislosti s aktuálnou spoločenskou situáciou boli zatvorené všetky základné školy, kde poväčšine prebieha tréningový proces, najmä mladí stolní tenisti navyknutí pravidelne trénovať už určite pociťujú stolnotenisové „abstinenčné“ príznaky. Dúfame preto, že táto situácia nám nedovolí zlenivieť a naše mladé nádeje naberajú kondíciu doma individuálne, prípadne sa venujú nejakej kreatívnej činnosti na tému stolný tenis /namaľujú si raketu, hrajú na kuchynskom stole, rodinný kolotoč, atď./. Radi by sme sa preto pripojili celosvetovej kampani „stay at home“ a podelili sa aj s ostatnými ako trávite aktuálne stolnotenisovo svoj voľný čas.

Videli ste už dizajnové rúška na tému stolný tenis?

Inak rúško s tématikou stolný tenis je takmer neviditeľné, čo vy na to, zmeníme to? A dúfame, že aktuálne si nepochutnávate napr. na koláčiku v tvare stolnotenisovej rakety, ale poctivo trénujete brušáky.

Najjednoduchšie cez gmail konto

Budeme preto radi, ak nám pošlete akékoľvek fotografie či videá s touto výzvou, ktoré budeme postupne pridávať vo fotogalérie v tomto článku. Videá je najjednoduchšie nahrať na mobil a cez gmail konto zverejniť na youtube. Pošlete nám link a my ho uverejníme na našej klubovej youtube stránke, prípadne zriadime samostatné youtube konto. Tak len dúfame, že sme Vás touto výzvou aspoň trochu motivovali. Výzva je otvorená pre každého kto sa má záujem zapojiť, teda privítame príspevky z celého Slovenska.

Foto a link na video poslať na:
daniel.fink@pobox.sk

alebo nám ich pripojte priamo na našu fb stránku
môžete kľudne priložiť aj krátky popis

Table tennis challenge – Fotogaléria


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *