HRACIA MIESTNOSŤ

IMG_6458

Bezproblémová dostupnosť

V súčasnej dobe prebieha kompletný tréningový a zápasový proces všetkých zložiek klubu v telocvični základnej školy Kudlovská v Humennom, a to nepretržite už viac ako pätnásť rokov. Vedenie školy nám vytvorilo kvalitné podmienky na rozvoj mládežníckeho stolného tenisu, ktorý je jedinou zárukou ďalšieho rozvoja tohto športu na území mesta. Pred hracou miestnosťou sa nachádza veľké parkovisko, dostupnosť autom je preto bezproblémová. Nachádza sa len päť minút pešo od centra mesta, kde je zabezpečená kompletná občianska vybavenosť, vrátane možnosti viacerých stravovacích služieb, a to aj počas víkendov.

Vybavenie hracieho priestoru

V prípade potreby je k dispozícii tak veľká ako aj malá telocvičňa, čo umožňuje pripraviť kompletných 7 hracích boxov. Stolnotenisové stoly JOOLA ROLLOMAT /zelené/, ohrádky, rozhodcovské stolíky, či boxy na uteráky sú samozrejmou súčasťou každého hracieho boxu. Zrekonštruovaná drevená palubovka tak ako aj viacero šatní či sociálne zázemie vrátane sprchy rozhodne prispieva k hernej pohode každého stolného tenistu. Kvalitné ozvučenie reproduktormi pri hlásení zápasov na každom turnaji považujeme za samozrejmosť.

Spĺňame všetky súťažné štandardy

Všetkých 7 hracích boxov spĺňa rozmerové súťažné štandardy. Kompletné zatemnenie telocvične počas turnajov ako aj kvalitné osvetlenie s predpísanými parametrami /počet luxov/ nad každým stolom zabezpečuje regulárne herné podmienky rovnako ako aj dodržanie pravidiel o teplote v hracej miestnosti.

IMG_6498

-daf-