Ukončenie stolnotenisovej sezóny už tradične v dobrej rodinnej nálade

Nepretržite tridsiaty-druhý krát v rade

Stolní tenisti ŠKST Humenné aj tento rok ukončili sezónu 2018/2019 tradične počas posledného júnového víkendu. Tak ako niekoľko predchádzajúcich rokov aj tentokrát na nádherne zrekonštruovanej lesníckej chate v rekreačnej oblasti Hubková pri Humennom. Opekali sa špekáčiky, varil guľáš, pripravovala živánka. Priestor bol aj na neformálne debaty, dospelí si dopriali aj vychladenú čapovanú desiatku.

Zmena formátu posedenia v posledných rokoch prospela

Aj keď tradíciu posedenia v tomto termíne bola založená v osemdesiatych rokoch, dlhodobo sa týkala prevažne len /dnes už/ vekovo starších hráčov, ktorých počet na posedení každoročne klesal. Pred niekoľkými rokmi, vzhľadom na výchovu novej generácie, sme sa preto rozhodli uskutočniť záver sezóny ako rodinné posedenie hráčov, trénerov, rodičov, rodinných príslušníkov či ďalších nadšencov. Aj napriek tomu, že viacerí z nich už boli na dovolenkách, zišlo sa spolu bezmála päťdesiatka prívržencov stolného tenisu.

Serbák s neprekonateľným rekordom účastí

Netradičný rekord, ktorý navyše už nie je možné prekonať drží suverénne I. Serbák, ktorí bol sám jedným zo spoluzakladateľov tejto tradície. Ako jediný sa zúčastnil všetkých posedení bez jedinej absencie.

-daf-


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *