Rady cirkevníkov s nadšením pre stolný tenis sa v Humennom stále rozrastajú

V sobotu 9.decembra 2017 sa v telocvični ZŠ Kudlovská uskutočnil 1. ročník farského turnaja – gréckokatolíckej cirkvi, farnosti pod Sokolejom, Humenné. Hlavnému rozhodcovi turnaja sa prezentovalo celkom 24 štartujúcich hráčov /16 dospelých a 8 detí/, medzi ktorými nechýbali ani hostia zo Stropkova či Svidníka.

Modlitba na úvod prítomných povzbudila

Štartujúcich prišlo podporiť aj množstvo rodinných príslušníkov, ktorí vytvorili skvelú domácku atmosféru, čím len potvrdili, že aj realizáciou športových aktivít si navzájom upevňuje súdržnosť a pevné rodinné vzťahy. Výborné domáce záviny a ďalšie dobroty len prispeli k príjemnej domáckej atmosfére turnaja.

Talenty sú všade, je ich len potrebné nájsť a dať im šancu

Medzi deťmi, ktoré hrali pod drobnohľadom hlavného rozhodcu a zároveň trénera ŠKST Humenné sa objavilo aj niekoľko nových tvárí, ktorým zápal pre hru a nadšenie rozhodne nechýbali. V prípade ich záujmu tak môžu rozšíriť rady humenského stolnotenisového klubu, kde ich radi privítame. Podľa očakávania sa na stupňoch víťazov presadili farníci – hráči mládežníckej zložky ŠKST Humenné, ktorí tak len potvrdili, že takmer každodenná drina v telocvični prináša aj vytúžené ovocie.

-daf-

Výsledky

Kategória dospelí:
1. Vladimír Noga st. /Svidník/
2. Ján Kontuľ /Humenné/
3. Erik Frandofer /ŠKST Humenné/

Kategória deti do 15 rokov:
1. Sára Frandoferová /ŠKST Humenné/
2. Marek Gibas /ŠKST Humenné/
3. Oliver Hlavatý /Humenné/

Fotogaléria podujatia


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *