Počet športujúcich farníkov každoročne stúpa, potešiteľná účasť žien a mládeže

Viac ako športové výkony potešila súdržnosť a dobré vzťahy

V uplynulú sobotu 7. decembra uskutočnil tretí ročník stolnotenisového turnaja Gréckokatolíckej cirkvi, farnosť Humenné – Pod Sokolejom. Prítomných privítal správca farnosti o. Mgr. Ján Frandofer. Počet účastníkov tohto turnaja každoročne stúpa, v pozícii hráčov sa ho zúčastnilo spolu 39 štartujúcich /29 dospelých/, pričom potešiteľná bola najmä účasť 10 žien v kategórii dospelých a 10 mladých hráčov a hráčok v kategórií detí.

Víťazi v jednotlivých kategóriách si odniesli drobné ceny

Podujatie sa nieslo v priateľskom ducha a atmosfére utužovania medziľudských vzťahov jednotlivých farníkov. A aj keď v tomto prípade nešlo o zisk bodov do rebríčka víťazov v jednoltivých kategóriách potešili aj drobné ceny, ktoré si po skončení turnaja odviezli.

Do vyraďovacej fázy len dvaja zo skupiny

Tak dospelí ako aj deti hrali najprv základných skupinách, z ktorých postúpili prví dvaja do vyraďovacej fázy. V kategórii dospelých to bol 16 členný a v kategórii detí 8 členný pavúk. Pos končení turnaja bolo poradie následovné: Dospelí: 1. Ján Kontuľ, 2. Erik Frandofer, 3. Ján Frandofer , kategória Deti: 1. Michal Mikita, 2. Boris. Horváth, 3. Matúš Fedurco.


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *