Po druhom kole školskej stolnotenisovej ligy na čele družstiev bez zmien

Súťaž sa rozšírila o ďalšiu školu

V piatok 30. novembra pokračovala Humenská školská stolnotenisová liga svojím druhým kolom. Aj napriek tomu, že viaceré školy mali v tento deň pre svojich žiakov vopred plánovaný iný celodenný program, na celkovom počte žiakov sa to veľmi neodzrkadlilo. Zúčastnilo sa jej 22 chlapcov a 14 dievčat. Potešiteľná bola účasť piatich nových žiakov zo ZŠ Udavské, ktorí nebojácne zabojovali o prvé body do tabuľky jednotlivcov ako aj poradia škôl.

Družstvá na čele bez zmien

Po druhom kole ostávajú na čele naďalej chlapci z Modry n/C a dievčatá zo ZŠ Kudlovská. Veľmi zodpovedne k súťaži pristúpili aj zástupcovia ZŠ Dargovských hrdinov, keďže ich početné rady z novo vznikajúceho krúžku stolného tenisu sa nedalo prehliadnuť. Sme preto len radi, že aj zásluhou tejto súťaže sa v Humennom okrem výkonnostných mladých stolných tenistov združených v ŠKST Humenné neustále rozširujú rady rekreačných hráčov, na základe čoho stolný tenis v meste neustále naberá na masovosti a popularite.

Výsledky 2. kola

2-heliga-dievcata-20181130.pdf
2-heliga-chlapci-20181130.pdf
hssl-2.kolo-jednotlivci-priebezne-poradie-dievcata.pdf
hssl-2.kolo-jednotlivci-priebezne-poradie-chlapci.pdf
hssl-2.kolo-druzstva.pdf

Vysvetlivky k bodovaniu družstiev

Súťaž družstiev sa hraje ako súťaž štvorčlenných /chlapci/, resp. súťaž trojčlenných /dievčatá/ družstiev. Do súťaže družstiev sa počítajú body, ak sa daného kola za školu zúčastnia aspoň traja chlapci, resp. dve dievčatá. V takomto prípade sa namiesto štvrtého /chlapci/ píše počet bodov nula, resp. namiesto tretej /dievčatá/ píše nula bodov. V prípade, ak sa daného kola nezúčastnia za školu aspoň traja chlapci, resp. aspoň dve dievčatá, dané kolo sa škole do súťaže družstiev vôbec nepočíta.

Fotogaléria

 


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *