Behúnová na východe celkovo tretia

Ela Behúnová po skončení VSPM bronzová

V nedeľu 26.marca privítala športová hala v obci Valaliky najmladších stolnotenistov /2006 a mladší/ o posledné body do východodoslovenského pohára mládeže. V boji o celkové poradie sme najviac nádejí vkladali do E. Behúnovej, ktorá pri určitej konštalácii mohla pomýšľať aj na striebro. Svojím výkonom nesklamala, aj keď už úvodná prehra v skupine so S. Hrehovou /VSTK Vranov n/T/ mrzela o to viac, že sa s ňou opäť stretla v neskoršom zápase o tretie miesto. Nevyrovnanosť výkonov v jednotlivých setoch ju tak na tomto turnaji odsunul mimo stupňa víťazov. V celkovom poradí po započítaní výsledkov zo série turnajov VSPM však skončila tretia, čo rozhodne možno považovať za dobrý výsledok.

Celkové poradie najmladšie žiačky
1. Némethová Nina /STO Valaiky/
2. Boháčová Sabína /MŠK VSTK Vranov nad Topľou/
3. Behúnová Ela /ŠKST Humenné/
.

10. Dadejová Nela /ŠKST Humenné/

Spomedzi všetkých klubov sme mali najširšie zastúpenie

Pri pohľade do výsledkov celkového poradia chlapcov aj dievčat je zrejmé, že spomedzi všetkých klubov na východnom Slovensku máme v tomto súťažnom ročníku v danej kategórii najviac hráčov. Aj keď najmladší chlapci ešte na medaile nesiahajú, veríme, že stále rozrastajúca sa členská základňa a systematická práca postupne v budúcnosti prinesie aj vytúžené ovocie.

Celkové poradie najmladší žiaci
1. Palušek Samuel /STK Košice Čaňa/
2. Sekera Mikluš Tadeáš /Športklub MSS Prešov/
3. Majcher Daniel /SŠK Poproč/
3. Sepeši Luca /STO Valaliky/
.
13. Gibas Marek /ŠKST Humenné/
14. Pančišin Radoslav /ŠKST Humenné/
15. Marcinčák Adam /ŠKST Humenné/
18. Janošov Michal /ŠKST Humenné/
22. Černiga Peter /ŠKST Humenné
22. Šalata Michal /ŠKST Humenné/

Boje o nominácie a ďalšie medaily v plnom prúde

Ukončením bojov v sérii VSPM však sezóna pre týchto najmenších stolnotenistov zďaleka nekončí. V kategórii najmladších žiakov sú pred nimi ešte aprílové zápolenia v slovenskom pohári mládeže, ktorého usporiadateľom bude práve klub ŠKST Humenné, júnové majstrovstvá východného Slovenska, následné majstrovstvá Slovenskej republiky, prípadne ďalšie turnaje, na ktorých môžu zbierať jednotlivé body.

Fotogaléria podujatia

-daf-

 


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *