Stolný tenis si vyskúšali aj predškoláci

Prezentácia stolného tenisu medzi predškolákmi

V stredu 15. marca sa na ZŠ Kudlovskej v Humennom uskutočnil deň otvorených dverí za účasti množstva detí z predškolských zariadení pôsobiacich na území mesta. V rámci prezentácie činnosti školských aktivít, vrátane tých športových pred blížiacim sa zápisom do prvého ročníka, bol vo vestibule školy v popoludňajších hodinách k dispozícii aj stolnotenisový stôl.

Inštruktormi mladší žiaci klubu

ŠKST Humenné vytvoril stolnotenisový kútik, poskytol stolnotenisové rakety a loptičky a pripravil klubové prezentačné materiály, ktoré obsahovali aj bohatú históriu klubu už od roku 1970. Stolnotenisové ukážky prítomným predvádzali mladší a najmladší žiaci klubu Ela Behúnová, Sára Frandoferová, Peťko Černiga, Nelka Dadejová a Julka Grecová. Tí zároveň poskytli deťom, ktoré držali stolnotenisovú raketu po prvýkrát, základné rady a nevyhnutné inštrukcie.

Deti obdržali aj malú pozornosť

Pod dozorom klubovej trénerky Janky Mihaľovovej si stolný tenis vyskúšalo množstvo najmladších detí, na základe čoho si trénerka mala možnosť vyhliadnuť potencionálne talenty. Pre každé dieťa, ktoré sa aktívne zapojilo do tejto športovej aktivity, boli pripravené malé prekvapenia v podobe sladkostí, pier a klubových informačných materiálov. Asi najväčší rozruch a hurhaj spôsobili predškoláci z MŠ na ulici Osloboditeľov, ktorí hlasitým povzbudzovaním svojej učiteľky prilákali aj učiteľov a žiakov z okolitých tried.

Fotogaléria podujatia

-daf-


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *