Behúnová na 1. VSPM bronzová

O body do VSPM zabojovali už aj najmladší žiaci

Premiéru v novom súťažnom ročníku vo východoslovenskom pohári mládeže majú za sebou už aj naši najmladší žiaci, keď o prvé body do VSPM zabojovali vo Vranove n/T chlapci v zložení M. Gibas, M. Janošov, A. Marcinčák, R. Pančišin spoločne s E. Behúnovou. Aj napriek tomu, že chlapci odohrali vo svojich skupinách viacero vyrovnaných zápasov, do bojov o medaile nepostúpili. V kole útechy sa najviac darilo M. Gibasovi, ktorý to dotiahol až do semifinále a pripísal si z našich do krajskej bodovacej súťaže najviac bodov.
Výsledky: 1.VSPM-najmladší-žiaci-Vranov-8.10.2016.pdf

Na striebro nám chýbal jediný set

O to viac sa darilo najmladšej žiačke Ele Behúnovej /2006/, ktorá postupne porážala svoje súperky a nestačila len na N. Némethovú z Valalík a S. Boháčovú z Vranova n/T, keď s druhou menovanou prehrala v súboji o striebro až v napínavom päť-setovom zápase najtesnejším pomerom 2:3. Treba však objektívne uznať, že jej súperka zvládla rozhodujúci set jednoducho lepšie a zaslúžene zvíťazila.
Výsledky: 1.VSPM-najmladšie-žiačky-Vranov-8.10.2016.pdf

Absencia bodov do SPM mrzí dvojnásobne

O to viac nás preto mrzí skutočnosť, že tento jej výkon nemôže byť klasifikovaný aj do slovenského pohára mládeže, keďže v zmysle súťažných predpisov pre ich započítanie chýbala účasť ešte jednej ďalšej hráčky. Najbližšie kolo VSPM najmladších žiakov usporiada náš klub dňa 3. decembra 2016 v telocvični ZŠ Kudlovská v Humennom.

– daf –


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *