Záverečné III. kolo školskej stolnotenisovej ligy

Na záverečnom III. kole školskej stolnotenisovej ligy sme opäť poskočili v účasti chlapcov a dievčat, keď medzi sebou v štyroch kategóriách zabojovalo o posledné body 6. ročníka spolu 134 hráčov z rôznych základných škôl.

Kompletné dnešné výsledky jednotlivcov v skupinovej a vyraďovacej časti si môžete pozrieť kliknutí na nižšie uvedenú web stránku s turnajmi v stolnom tenise.

http://turnaje.sstz.sk/turnaj/humenska-skolska-stolnotenisova-liga-iii-kolo

Máme za sebou 6. ročník humenskej školskej stolnotenisovej ligy, ktorý, čo nás veľmi teší, predstihol v účasti ten prechádzajúci.

V priebehu celého ročníka sa na pôde telocvične základnej školy Kudlovská, stretávala mládež s rovesníkmi rôznych základných škôl, kde si navzájom zmerali sily.

Radi by sme sa poďakovali všetkým školám a žiakom za ich vysokú účasť, pretože to ukazuje, že stolný tenis je naďalej populárnym športom medzi mladými ľuďmi a dáva nám nádej do budúcnosti, že tento šport s najmenšou loptičkou láka stále viac mladých chlapcov a dievčatá.

Na základe výsledkov sme vyhodnotili kategórie chlapcov a dievčat a keďže to bola zároveň aj súťaž medzi základnými školami, vyhlásili sme poradie družstiev jednotlivých škôl.

Najúspešnejšou školou medzi jednotlivcami v súťažiach chlapcov a dievčat a tiež aj v súťaži družstiav bola ZŠ Kudlovská. 

Na druhom mieste sa umiestnila ZŠ J. Švermu a tretie miesto patrí žiakom ZŠ Dargovských hrdinov.

Celý priebeh súťaže jednotlivcov a škôl si môžete pozrieť v prehľadnej tabuľke nižšie.

Na záver by sme chceli poďakovať celému školskému kolektívu ZŠ Kudlovská a riaditeľke Mgr. P. Škerlíkovej za podporu a príjemné prostredie počas celého ročníka.

Tešíme sa, že v budúcom školskom roku budeme môcť organizovať túto súťaž naďalej.


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *