Majstrovstvá východného Slovenska najmladšieho žiactva úspešne za nami

Je skvelé,  že 11 hráčov nášho klubu dnes po prvýkrát hrali a bojovali na majstrovstvách východného Slovenska (kraj Košický a Prešovský), ktoré sa konali v telocvični ZŠ Kudlovská v Humennom.

Naši chlapci Teo GolembiovskýTobiaš Petro získali vo štvorhre bronzovú medailu.

Získanie bronzovej medaily vo štvorhre je úžasné a predstavuje vynikajúci výsledok pre celý náš tím.

Je veľmi dôležité, že mladí hráči a hráčky získali cenné skúsenosti na týchto majstrovstvách. Súťaženie na takejto úrovni im umožňuje rásť a rozvíjať sa ako hráčom. Bez ohľadu na výsledky je skúsenosť z turnaja veľmi hodnotná, pretože chlapci a dievčatá získavajú cenné poznatky o súťažnom prostredí a učia sa hrať pod tlakom.

Verím, že táto skúsenosť posilní ich motiváciu a zanietenosť pre stolný tenis a budú zvýšeným tréningovým úsilím pokračovať v ďalšom rozvoji svojich stolnotenisových schopností.

Majstrovstvá východného Slovenska sú skvelou príležitosťou na stretnutie a spoznanie iných hráčov a tímov, čo prispieva k budovaniu stolnotenisovej komunity.

Ďakujem všetkým chlapcom a dievčatám za úspešnú reprezentáciu klubu a prajem našim mladým hráčom veľa úspechov a radosti pri ich ďalšom stolnotenisovom dobrodružstve.

Kompletné výsledky si môžete pozrieť na stránke:

http://turnaje.sstz.sk/turnaj/majstrovstva-vychodneho-slovenska-najmladsie-ziactvo-skst-humenne-8-5-2023


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *