Slovenský pohár mužov a žien: Memoriál Františka Karandyšovského 2019

Propozície, prihlášky

Výsledky

Oprava čísla HR:
Erik Hajduk 0915 383 325
Štvorhry:
Účastníci môžu dvojice pre štvorhry mužov alebo žien nahlásiť spolu s prihláškou.

Stravovanie

Počas turnaja bude zabezpečený bufet priamo v športovej hale. V prípade záujmu o zabezpečenie obedu prosíme nahlásiť počty spolu s prihláškou. Obed bude v Reštaurácii ŠPORT oproti mestskej športovej hale, cca 30 m. Obedové menu: Slepačia polievka, prírodné kuracie prsia, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, minerálka v hodnote 4,50 EUR. Prosíme rešpektovať čas výdaja obede v čase od 11.00 hod. do 14.00 hod.

Ubytovanie

www.hotelalibaba.sk*** /k športovej hale: pešo 10 min, autom 2 min/
www.hotel-karpatia.sk**** /k športovej hale: pešo 10 min, autom 5 min/
www.penzionaston.eu ** /k športovej hale: pešo 22 min, autom 5 min./
www.penzionproxima.com/ k športovej hale: pešo 2 min, autom/

Zvýhodnená cena ubytovania
Pre účastníkov podujatia F.K. Memoriálu vrátane doprovodu /tréner, rodinný príslušník/ je dohodnutá v Hoteli ALIBABA jednotková zvýhodnená cena v sume 25,50 EUR/osoba/noc vrátane raňajok + miestny poplatok 0,50 EUR. V prípade záujmu si účastníci môžu rezervovať ubytovanie priamo v hoteli telefonicky alebo mailom, nie cez booking portály, a oznámiť, že si rezervujete ubytovanie ako účastník stolnotenisového podujatia. Vzhľadom na skutočnosť, že v rovnakom čase sa koná Humenský jarmok a Pamätné dni mesta, doporučujeme si rezervovať ubytovanie čo najskôr.

Fun zóna pre návštevníkov a účastníkov podujatia

Tak ako v minulom roku, aj v tentokrát v rámci skvalitňovania organizácie podujatí SPM organizátori pripravili vo vstupných priestoroch športovej haly FUN zónu. Svoj stánok v nej budú mať zástupcovia Červeného kríža, v Infostánku ŠKST Humenné budú k dispozícii rôzne prezentačné a propagačné materiály edičnej a vydavateľskej činnosti ŠKST Humenné, Mesta Humenné, Vihorlatského múzea v Humennom, Infocentra Humenné, či SSTZ. Pre každého účastníka bude bezplatne k dispozícii plnefarebný 40 stranový BULLETIN ŠKST Humenné 2019. K dispozícii bude tiež FUNSTAR predajňa stolnotenisových potrieb, kde si prítomní budú môcť zakúpiť rôzne stolnotenisové potreby. Súčasťou FUN zóny budú aj Mini a midi stoly pre verejnosť /rakety bezplatne zapožičiame v infostánku ŠKST Humenné/ a taktiež súťažný stol so stolnotenisovým robotom. Poskytneme aktuálne informácie k 3. ročníku Humenskej školskej stolnotenisovej ligy, Infostánok bude súčasne slúžiť aj ako miesto Strát a nálezov. Na stránke www.sksthe.sk je súčasne trvalo zriadená podstránka straty a nálezy, kde uverejňujeme foto nájdených vecí po obdobných podujatiach. Akékoľvek ďalšie informácie súvisiace s podujatím, napr. pokyny pre účastníkov, možnosti stravovania, šatne pre účastníkov, atď. Vám radi poskytneme v našom infostánku. Kapacita športovej haly 1.200 miest na sedenie poskytne komfort nielen pre účastníkov a ich sprievod, ale aj aj pre všetkých návštevníkov.

Mestská športová hala, Reštaurácia ŠPORT

Pamätné dni mesta, Humenský jarmok

Počas konania Slovenského pohára mužov a žien 14.9. ako aj Slovenského pohára starších žiakov 15.9. sav meste Humenné uskutoční viacero podujatí pri príležitostí Pamätného dňa mesta Humenné ako aj Humenského jarmoka. Vystúpi napr. viacero populárnych slovenských kapiel ako IMT SMILE, S Hudbou vesmírnou, či Noc a deň.

www.humenne.sk
www.visithumenne.sk
www.humenne.dnes24.sk
www.muzeumhumenne.sk


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *