Ponuka športových aktivít na ZŠ Kudlovská sa rozrástla o nové outdoor stoly

Nezabúdame ani na rekreačný stolný tenis

Pred úvodom nového školského roka viacerých rodičov ako aj deti v Humennom určite potešila správa, že ponuka športových aktivít na ZŠ Kudlovská sa opäť o niečo rozrástla. Športový klub stolného tenisu Humenné v spolupráci s vedením ZŠ Kudlovská zabezpečili počas letných prázdnin na školskom dvore úplne nové outdoorové stolnotenisové stoly. Stoly sú určené na rekreačný stolný tenis a vhodne dopĺňajú ponuku voľnočasových aktivít detí a mládeže na tejto škole.

Odolajú aj vrtochom počasia

„Sú to kvalitné outdoor stoly, na ktorých by sa nemali prejaviť ani vrtochy počasia. Nešlo síce o malú investíciu, veríme však, že sa nám časom vráti v podobe stále rozširujúcich sa radov mladých hráčov, či už rekreačných alebo výkonnostných stolných tenistov“, dodáva D. Fink z ŠKST Humenné.

Deti si nové stoly samozrejme hneď aj vyskúšali, zahrali si aj obľúbený kolotoč. Ktovie, možne aj tieto stoly pritiahnu k stolnému tenisu ďalšie deti. Stoly budú taktiež deťom k dispozícii aj počas jednotlivých turnajov Humenskej školskej stolnotenisovej ligy, ktorej ďalší ročník sa plánuje spustiť aj v nadchádzajúcom školskom roku.


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *