Humenskí seniori zvládajú stolný tenis bez problémov aj po sedemdesiatke

Zahrali si muži aj ženy

Pri príležitosti svetového dňa stolného tenisu si počas 36 hodinového maratónu podujatí zahrali stolný tenis aj Humenskí seniori. V rámci plánovaného programu sa súťažného turnaja zúčastnili nielen muži, ale v boji o tituly sa zapotili aj aktívne seniorky. Viacerým pritom pri rozohratí pomáhali mladé nádeje ŠKST Humenné, ktoré vysvetlili pravidlá a poskytli aj krátku inštruktáž.

Najstarší účastníci si odniesli reprezentatívny kalendár

Pri pohľade na výkony hráčov by mnohým ani nenapadlo, že najstarší účastníci tak v kategórii mužov ako aj žien majú trištvrťstoročnicu už dávno za sebou. Takýto výkon bol aj patrične ocenený reprezentatívnym nástenným kalendárom SSTZ, témou ktorého sú aktuálne medzinárodné úspechy slovenských stolných tenistov.

Víťazom tričká a balíček vecných cien

Aj keď sa nebojovalo o žiadne body a medaily, každý z víťazov obdržal od organizátorov tričko s logom podujatia ako aj viacero vecných drobných cien a propagačných materiálov. Viacerí oslovení účastníci potvrdili záujem o takéto druhy aktivít aj do budúcna a privítali by ak by si stolný tenis mohli zahrať aj častejšie. Ktovie, možno sa v budúcnosti v Humennom po vzore školskej ligy dočkáme aj ten seniorskej. Veď aktívni seniori napr. na sídlisku Ťahanovce v Košiciach sú toho svetlým príkladom.

-daf-
foto: archív klubu, archív autora


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *