Humenské žaby sa dvoma výhrami preskákali na tretie miesto prvoligového pelotónu

Privítali sme hostí z Turca

V sobotu 30.novembra pokračovala 1. liga ženy východ svojím tretím kolom. Dopoludnia humenčanky na domácich stoloch privítali svojho tabuľkového suseda, družstvo KST ZŠ Turčianske Teplice A, ktoré v doterajších zápasoch ešte neprehralo. Následne sme privítali ženy z TJ medokýš Martin A.

Prítomnosť hrajúcej trénerky bola citeľná

Pre naše prvoligové družstvo bolo určite dobrou správou, že do súťažného zápasu po dlhšej dobe nastúpila aj hrajúca trénerka mládeže J. Mihaľovová. Je prítomnosť bola citeľná, čo naznačila už v úvodnej štvorhre, ktorú spoločne so S. Frandoferovou vyhrali 3:1. Aj keď odohrať súťažný zápas po dlhej prestávke určite nie je jednoduché, Mihaľovová svoje zápasy zvládla a presvedčivo zvíťazila vo všetkých troch dvojhrách. Keď k tomu pridali po bode aj S. Frandoferová a v predposlednom zápase aj N. Dadejová, ktorá otáčala z 0:2, zaznamenali sme mimoriadne cenné víťazstvo 6:4.

Po polovici súťaže priebežne tretí

V následnom zápase s TJ Medokýš Martin to už mali dievčatá jednoduchšie, keďže súper pricestoval len s dvoma hráčkami. Príležitosť tak dostala aj E. Behúnová, celkovo sme zvíťazili 10:0. Týmito dvoma výhrami tak budú humenčanky zimovať po polovici sezóny na treťom mieste.


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *