Wannado festival a JOJka s Vami 2023 aj v Humennom.

V sobotu na námestí od skorého rána bolo rušno. 27 klubov z Humenného a blízkeho okolia chystalo svoj stánok na prezentáciu dňa plného športu a zábavy pre všetkých zúčastnených.

 Sme radi, že aj my sme boli súčasťou tejto veľkej akcie. Náš stánok sa nachádzal v strede mesta na pešej zóne. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pri nás zastavili a vyskúšali si zahrať stolný tenis. Najmenší dostali odmenu (balóny, malé raketky, prívesky) a mali možnosť zapojiť sa do športových aktivít.

Naše poďakovanie patrí mestu Humenné https://www.humenne.sk/Aktuality-a-oznamy/Kultura-a-spolocnost/WANNADO-FESTIVAL-2023-Prid-si-vybrat-svoj-sport/ a televízii JOJ https://jojko.joj.sk/prazdniny-s-jojkom/803579-jojka-s-vami-humenne , že takýmto krásnym spôsobom propagujú šport a podporujú mládež v športovaní.

Na záver akcie nás čakal neuveriteľný pocit radosti, že sa nám podarilo prebojovať medzi tri najúspešnejšie kluby s najvyšším počtom hlasov a pozitívnych hodnotení. Nakoniec na naše veľké prekvapenie sme zvíťazili a získali 1.miesto.

Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí nám poslali svoj hlas a podporili náš klub. Ak by ste mali záujem byť súčasťou našej stolnotenisovej rodiny, neváhajte a kontaktujte nás.

Chceme zároveň poďakovať našim hráčom a rodičom za celodennú pomoc bez nich by to nešlo. Tešíme sa na ďalšie takéto akcie.


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *