Regionálny kemp najmladších žiakov východného Slovenska opäť v Humennom – FOTOGALÉRIA

Regionálne kempy mládeže pokračujú tretím sústredením

Z poverenia Východoslovenského stolnotenisového zväzu zorganizuje ŠKST Humenné v dňoch 1. až 2. marca ďalší tréningový kemp najmladšieho a žiactva /2007 a mladší/. Na tento kemp je nominovaných spolu 12 hráčov z celého východného Slovenska /8 chlapcov + 4 dievčatá/, pričom do nominácie sa vošli aj dvaja zástupcovia ŠKST Humenné – Nela Dadejová a Peter Černiga.

Účasť potvrdili špičkoví sparingpartneri

Hlavnou trénerkou dvojdňového kempu bude Janka Mihaľovová, trénerka 3. kvalifikačného stupňa /B licencia/, ktorej bude vypomáhať aj extraligový hráč VSTK Vranov n/T Peter Tušim. Účasť potvrdili aj ďalší špičkoví sparingpartneri Lukáš Kostelník /SSV SCHLOTHEIM/, ktorí v uplynulej sezóne hrával tiež extraligu ako aj bývalý slovenský reprezentant Jakub Figeľ /MUHLHAUSEN/. Kondíciu mladých nádejných stolných tenistov preverí kondičný tréner Marek Lučka, v roli ďalších sparingpartnerov sa predstavia hráči ŠKST Humenné.

Úprava časového rozpisu podujatia

1. deň /01. marec 2018 – štvrtok/
08.30 – 09.00 Prezentácia účastníkov
09.00 – 11.30 Tréning – 1. fáza
11.30 – 13.00 Obed, prestávka
13.00 – 15.30 Tréning – 2. Fáza
15.30 – 16.00 Taktická príprava, rozhovory
16.00 – 17.30 Tréning – 3. Fáza – Kondičný tréning, strečing /kondičný tréner/

2. deň /02. marec 2018 – piatok/
08.30 – 09.00 Prezentácia účastníkov
09.00 – 11.30 Tréning – 1. fáza
11.30 – 13.00 Obed, prestávka
13.00 – 15.30 Tréning – 2. Fáza
15.30 – 16.00 Odpočinok, regenerácia
16.00 – 17.30 Tréning – 3.fáza – Kondičný tréning, strečing /kondičný tréner/
18.00 – ukončenie kempu

Účasť nominovaných na kempe

Nominácia hráčov na kemp je uvedená v úradnej správe mládeže /nižšie/. Vzhľadom na postupné prihlášky, resp. odhlášky hráčov, KM VsSTZ neprítomných po konzultácii s hlavným trénerom kempu a klubovými trénermi eventuálne nahradí ďalšími talentmi.

Mitrík J. – potvrdená účasť
Sepeši L.- potvrdená účasť /2.3./
Vendel P.- ospravedlnená neúčasť
Karvaš Š.- ospravedlnená neúčasť
Cirák F.-
Černiga P.- potvrdená účasť
Lešňanský A.potvrdená účasť
Marko M.potvrdená účasť
Boháčová S.- potvrdená účasť
Dadejová N.potvrdená účasť
Reviľáková J.ospravedlnená neúčasť
Kolesárová D.- ospravedlnená neúčasť

Zajac M. – potvrdená účasť /dodatočne nominovaný/

Propozície-3.-regionalny-kemp-nmlž-Humenné.pdf
Nominácia-Úradná-správa-mládeže-č.-1_2018.pdf

-daf-

Fotogaléria podujatia

 


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.