Ukončenie klubovej sezóny ročníka 2015/2016

Máme za sebou ďalší ročník

Počas víkendu 25. až 26. júna ukončili všetky družstvá a jednotlivci ŠKST Humenné na lesníckej chate v rekreačnej oblasti Hubková pri Humennom za posledné roky asi najdlhšiu stolnotenisovú sezónu záverečným posedením všetkých klubových zložiek.

Dlhoročná tradícia

Ide o dlhoročnú tradíciu, na začiatku ktorej stáli po návrate zo základnej vojenskej služby hráči I. Serbák a M. Bajcura a tento rok sa konal už nepretržite 29. ročník v rade s pevným termínom posledného júnového víkendu na Petra a Pavla. Vzhľadom na stúpajúcu základňu klubu najmä v najmladších vekových kategóriách sa tohto posedenia zúčastnili všetci priaznivci humenského stolného tenisu, ktorí prejavili záujem, resp. sa ho mohli aj vzhľadom na plánované dovolenky zúčastniť. Celkovo takmer päťdesiatka priebežne prítomných hráčov, funkcionárov, detí, rodičov ako aj priaznivcov stolného tenisu vytvorila nezabudnuteľnú atmosféru.

Súťaže, guľáš aj živánska

Od rána sa varil kotlíkový guľáš, opekali špekáčiky, tí starší si dopriali aj chladené čapované pivko, ktoré určite v horúčave padlo vhod. Pre najmladších stolných tenistov pripravili ich tréneri a starší hráči súťaže družstiev na konci ktorých čakala všetkých sladká odmena. Čerešničkou na torte bola v pahrebe pripravená živánska na ktorú čakali do neskorých hodín nedočkavo najmä tí mladší. Ako každý rok tí najzanietenejší ostali až do druhého dňa a neformálnu atmosféru využili okrem iného aj na rozhovory o ďalšom smerovaní humenského stolného tenisu.

Jediný s plnou účasťou

Zaujímavosťou je, že ako jediný z klubu sa všetkých doposiaľ uskutočnených 29. ročníkov v rade zúčastnil práve zakladateľ tradície a súčasný predseda klubu Igor Serbák.

-daf-

Osloboditeľov 1631/114, 066 01 Humenné, Slovakia
Osloboditeľov 1631/114, 066 01 Humenné, Slovakia
ZÍSKAŤ TRASU


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *