Koncosezónne klubové posedenie nepretržite už tridsiaty tretí krát v rade

Stolnotenisový vrchol sezóny nás ešte len čaká

V sobotu 27. Júna sa v rekreačnej oblasti Hubková pri Humennom uskutočnilo záverečné klubové posedenie sezóny 2019/2020. Pre niektorých mladých hráčov však ešte skutočne záverečné nebolo, keďže vrchol sezóny v podobe účasti na majstrovstvách Slovenska ich po korone čaká ešte len v júli.

Päťdesiatka prítomných vytvorila skutočne dobrú náladu

Aj keď v čase po korone to bol jeden z prvých voľných víkendov sme radi, že mnohé rodiny dali pred víkendmi na horách čo pri vodných nádržiach prednosť práve tejto akcii. Opekali sa špekáčiky, varil sa guľáš, čas sa našiel na futbal, stihla sa pripraviť aj živánska.

Tridsať tri ročníkov v rade

Takéto ukončenie sezóny sa uskutočnilo už po tridsiaty krát v rade, pravidelne sa koná v posledný júnový týždeň /termín bol za tridsať tri rokov porušený len raz/. A aj keď sme v minulosti čelili rôznym prekážkam v podobe lejakov, búrok či popadaných stromov na ceste, cez ktoré sme sa k chate nemohli dostať, nakoniec sme akciu vždy uskutočnili. Naďalej ostáva, že jediný s plnou účasťou je Igor Serbák a tento jeho primát už nemôže nik prekonať.

Fotogaléria


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *