3.SPM – najmladší žiaci.

3.SPM najmladších žiakov  sa  trošku skomplikoval už cestou do hlavného mesta, zdržanie vlaku 135 minút /nehoda na koľajisku /našťastie všetko dobre dopadlo a šiestim Humenským chlapcom sa podarilo včas a šťastne doraziť do Bratislavy. 88 hráčov z celého Slovenska medzi nimi

 Marko Firko, Tobiáš Petro, Samko Lebloch, Teo Golembiovský, Viktor Felc a Vladko Černiga začali svoje prvé zápasy veľmi úspešne,  všetky zápasy skončili v ich prospech. 

Naďalej si udržiavali svoje nasadenie v skupinách, ktoré aj potvrdili a všetci  okrem Vladka postúpili zo svojich skupín /Vladko ochorel, viróza/ posledný jeho zápas v skupine  sme museli skrečovať , nevládal a ani jeho zdravotný stav mu už nedovolil nastúpiť a bojovať o postup, veľká škoda. Prajeme skoré uzdravenie.

5  našich hráčov postúpilo do hlavnej súťaže a podarilo sa im prebojovať  medzi 32 najlepších hráčov.  

Tam už zápasy boli veľmi ťažké a nikto nikomu nič nedaroval. Škoda že o postup medzi 16 najlepších sa stretli dvaja naši hráči a hrali proti sebe Marko s Tobiášom , tentokrát bol úspešnejší  Marko a vyhral zápas 3:2. Ďalši zápas o postup medzi 8 najlepších nastúpil proti slovenskej jednotke Večerekovi z Čadce,  kde už nestačil na jeho kvality. Zápas  o umiestnenie  vyhral a potvrdil svoju rebríčkovu pozíciu a celkovo skončil na krásnom 9-12 mieste.

Markovi gratulujeme ku krásnemu výsledku. 

Teo Golembiovský sa umiestnil na 17-24

Tobiáš Petro 17-32

Samko Lebloch 17-32

Viktor Felc 64.

Ďakujem mamkám za podporu svojich chlapcov a starostlivosť o Vladka.

Hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu, za bojovnosť, za  zlepšenie  hry, gratulujeme chlapcom k pekným výsledkom. Poctivé a pravidelné tréningy pomaličky prinášajú svoje ovocie.

Tri SPM máme za sebou, čaká nás príprava a absolvovanie ešte jedného slovenského pohára a Majstrovstvá Slovenska, kde dúfame, že sa podarí dostať čo najviac našim hráčom. 

Kompletné výsledky: https://turnaje.sstz.sk/turnaj/3-spm-najmladsi-ziaci-usporiadatel-kstz-trnava-13-1-2024


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *