Zmeny na webovej stránke: Komunikáciu s verejnosťou sme opäť o niečo vylepšili

Zmodernizovaný dizajn a množstvo ďalších zmien

Niektorí naši priaznivci a športoví fanúšikovia určite postrehli, že pred krátkym časom došlo na našej webovej stránke k viacerým, a to nie len dizajnovým zmenám. Do pätičky webu bol doprogramovaný responzívny a touch friendly carousel s našimi partnermi, čím sme túto spoluprácu chceli viac vyzdvihnúť, keďže bez nich by klub v súčasnej podobe mohol fungovať len veľmi ťažko. Kalendár bol upravený do formy zoznamu nadchádzajúcich udalostí /už ho len naplniť obsahom …./, boli tiež prepracované zobrazenia lišty s odkazmi na kategórie v správach, hlavička prerobená na plnú šírku, komplet prepracovaná pätička stránok vrátane mobilnej verzie, pridaná lišta s odkazmi na dôležité stolnotenisové weby, upravené zobrazenie hráčov na štyri stĺpce na desktopoch, odstránené šedé pozadie, upravila sa grafika do slidera na homepage, atď. Všetky tieto viac či menej viditeľné zmeny však s určitosťou prispejú k vyššej kvalite práce klubu.

Po roku sme vylepšili najmä komunikáciu s verejnosťou

Nepochybne dôležitou zmenou, ktorá nás doposiaľ čiastočne limitovala v komunikácii s našimi priaznivcami smerom navonok, je zriadenie stránok a profilov na sociálnych sieťach. Odteraz nás tak môžete nájsť na facebooku, instagrame, twitteri, googli+, dôležitým doplnením je aj zriadenie konta na youtube, kde postupne budeme pridávať videá z turnajov, zápasov, tréningov atď. Niektoré z nich budú pridávané aj priamo na hlavnú stránku, na všetky tieto sociálne siete sa naši priaznivci dostanú priamo cez odkazy na hlavnej stránke.

Činnosť nášho klubu sledujú aj v zahraničí

Týždenné reporty návštevnosti nám poskytujú dôležitú spätnú väzbu, na základe ktorej vieme následne efektívnejšie a cielene zlepšovať a prispôsobovať kvalitu obsahu. V celku sa nám osvedčili zatiaľ len jednoduché jazykové mutácie stránky, pravidelne nás tak sledujú napr. z českých, anglických ako aj nemeckých serverov. Túto ponuku sme preto ešte rozšírili o poľskú a ruskú mutáciu stránky.

Aktivitou na stránke ju vyhľadávače radia na popredné miesta

Za posledný rok bolo na stránke uverejnených viac ako 70 článkov vo formáte /text, nadpisy atď/, ktorý umožňuje vyhľadávačom aj z nadpisov v odstavcoch článkov vyhľadávať priamo zvolené slová. Stránka v súčasnosti obsahuje 53 podstránok, viaceré z nich sú pravidelne aktualizované, tak ako aj údaje o 44 hráčoch najmä v mládežníckych kategóriách /fotogaléria, úspechy,…/. O počte uverejňovaných fotogalérií ani nehovoriac. Z hľadiska kvality obsahu ako aj aktivity na nej ju preto vyhľadávač google radí medzi popredné stolnotenisové stránky na Slovensku.

-daf-


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *